Αίτηση επανεγγραφής στο Γ΄ Εξάμηνο (Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2016Β) παλαιών καταρτιζόμενων που φοιτούσαν στο ΔΙΕΚ Ρόδου.

Οι καταρτιζόμενοι του Δημοσίου ΙΕΚ Ρόδου οι οποίοι φοιτούσαν στο Β΄ εξάμηνο σπουδών πρέπει να καταθέσουν την αίτηση επανεγγραφής τους, για το Γ΄ Εξάμηνο (Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2016Β) σπουδών της ειδικότητας που φοιτούσαν, από 02/09/2016 έως 12/09/2016 στην Γραμματεία της Σχολής από 09:00 έως 16:00.

H αίτηση επανεγγραφής γίνεται αυτοπροσώπως ή με κατάλληλα εξουσιοδοτημένο άτομο.

Την αίτηση επανεγγραφής Φθινοπωρινού Εξαμήνου 2016Β οι καταρτιζόμενοι μπορούν να την παραλαμβάνουν από την Γραμματεία της Σχολής ή από τον παρακάτω σύνδεσμο.

ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΕΠΑΝΕΓΡΑΦΗΣ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ:
ΑΙΤΗΣΗ ΕΠΑΝΕΓΡΑΦΗΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016Β