ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΙΕΚ ΡΟΔΟΥ - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ - ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΩΣ ΣΤΙΣ 14/09/2017- ΩΡΑΡΙΟ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΑΠΌ 13:00 ΕΩΣ 21:00.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1 VULPE STEFANIA GABRIELA RAZVAN ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
2 ZOTAJ LIRI SOKOL ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
3 ΑΝΑΜΟΥΡΛΉ ΕΙΡΉΝΗ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
4 ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
5 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
6 ΓΕΡΑΣΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
7 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗ ΦΑΙΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
9 ΚΑΡΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΗ ΜΑΡΊΑ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
12 ΚΩΣΤΑΡΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
13 ΝΤΕΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
14 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
15 ΠΆΠΠΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
16 ΠΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
17 ΠΟΝΗΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΟΛΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
18 ΡΟΥΣΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
20 ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
21 ΤΣΙΤΣΕΚΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
22 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
23 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΒΒΑΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
24 ΧΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
25 ΑΛΑΓΙΑΛΗ ΜΕΧΜΕΤ ΑΧΜΕΤ-ΝΟΥΡΗ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
26 ΓΚΙΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
27 ΔΑΛΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
28 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
29 ΔΡΑΚΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
30 ΔΡΑΚΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
31 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
32 ΚΑΛΟΨΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
34 ΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
35 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
36 ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
37 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
38 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
39 ΛΟΪ́ΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΪ́ΖΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
40 ΛΟΥΠΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
41 ΜΑΖΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
42 ΜΑΚΡΗΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
43 ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
44 ΜΠΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
45 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
46 ΡΟΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
47 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
48 ΣΚΑΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
49 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
50 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
51 ΧΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΣΚΑΦΩΝ ΑΝΑΨΥΧΗΣ
52 JAZAJ IZABELA PETRO ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
53 KOLEVA FLORA-TSVETANKA KOLEV ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
54 METUSHI ELONA MANOL ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
55 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
56 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑ ΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
57 ΓΚΟΥΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
58 ΔΑΒΈΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
59 ΔΕΛΛΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
60 ΔΟΥΛΓΚΕΡΗ ΒΑΓΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
61 ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΛΑΜΝΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
62 ΚΑΝΤΑ ΑΡΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
63 ΚΑΤΣΙΟΎΝΑ ΜΙΡΆΗ ΜΕΧΜΈΤ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
64 ΜΑΛΙΣΙΩΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
65 ΜΑΝΕΤΤΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
66 ΜΑΝΙΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
67 ΠΑΝΤΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
68 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΡΕΒΕΚΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
69 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
70 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
71 ΠΙΤΣΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
72 ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
73 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
74 ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ
75 GREKU XHENSILA ENDMOND ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
76 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
77 ΑΡΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
78 ΒΟΛΤΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
79 ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
80 ΓΡΕΤΙΣΤΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
81 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
82 ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
83 ΘΩΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
84 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
85 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
86 ΚΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
87 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
88 ΜΑΝΟΥΣΆΚΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
89 ΜΙΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
90 ΜΠΑΛΑΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
91 ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ ΓΕΩΡΓΊΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
92 ΜΠΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
93 ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΡΝΤΙΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
94 ΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
95 ΠΑΣΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟς ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
96 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
97 ΠΟΤΗΡΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
98 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
99 ΣΤΑΥΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
100 ΤΖΑΦΟ ΤΖΕΝΣΙΛΝΤΑ ΦΙΤΙΜ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
101 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
102 ΦΑΣΟΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣ ΧΡΗΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
103 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
104 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
105 ΧΑΤΖΗΚΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF)
106 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΆΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
107 ΑΝΤΩΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
108 ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
109 ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
110 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
111 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
112 ΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
113 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
114 ΚΑΡΑΜΑΡΊΑ ΦΑΊΔΡΑ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
115 ΚΑΤΑΞΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
116 ΚΑΤΤΑΒΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
117 ΚΟΛΛΙΓΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
118 ΚΟΤΤΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
119 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
120 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
121 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
122 ΜΠΕΧΑΪ ΣΙΜΠΟΡΙΝΑ ΦΑΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
123 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
124 ΝΤΟΤΣΙ ΣΟΝΙΛΑ ΡΑΜΑΖΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
125 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
126 ΠΑΤΣΑΗ ΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
127 ΠΕΜΠΕ ΣΙΝΕΜ ΜΕΧΜΕΤ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
128 ΠΈΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΏ-ΜΑΡΊΑ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΊΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
129 ΠΛΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
130 ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
131 ΣΈΒΒΑΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
132 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
133 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ - ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ)
134 ΑΡΓΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
135 ΒΑΒΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
136 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
137 ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
138 ΔΑΒΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
139 ΔΟΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
140 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
141 ΚΑΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
142 ΚΑΠΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
143 ΚΑΡΓΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
144 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
145 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
146 ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
147 ΚΩΒΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
148 ΜΑΣΤΡΟΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
149 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
150 ΜΗΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
151 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
152 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
153 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
154 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
155 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
156 ΠΛΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
157 ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
158 ΣΟΥΝΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
159 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΝΑΚΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
160 ΤΖΙΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
161 ΤΣΙΚΟΛΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
162 ΤΣΟΎΛΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
163 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ



Αρχική        |        Ειδικότητες      |       Έντυπα         |        Open e-Class        |       Νέα-Ανακοινώσεις


Back to content | Back to main menu